Dlaczego warto skorzystać z aparatu Invisalign?


, Dlaczego warto skorzystać z aparatu Invisalign?
nowoczesna stomatologia Orto-Live ortodoncja Radom

Zdajemy sobie sprawę, że leczenie ortodontyczne to często długotrwały proces, który wymaga cierpliwości. Nierzadkie są również obawy związane z niesatysfakcjonującą estetyką aparatów ortodontycznych mocowanych do zębów. W naszej klinice mamy no to rozwiązanie prosto ze Stanów Zjednoczonych – niewidoczne nakładki Invisalign. Aparat ten jest idealny, jeżeli pragniesz, aby proces przywracania prawidłowego zgryzu przebiegał jak najbardziej komfortowo.

Czym właściwie jest aparat Invisalign?

W naszej klinice dążymy do tego, aby każde leczenie było nie tylko niezwykle skuteczne, ale również w pełni komfortowe. Jednym z takich rozwiązań jest aparat Invisalign, czyli nakładki, do produkcji których stosowany jest specjalny materiał sprawiający, że proces przywracania prawidłowego zgryzu jest niemalże niewidoczny dla otoczenia. Niewątpliwą zaletą tej metody prosto ze Stanów Zjednoczonych jest fakt, iż w większości przypadków leczenie jest skracane nawet o kilka miesięcy. Z tych właśnie powodów rozwiązanie to coraz częściej znajduje uznanie wśród Pacjentów ortodontycznych.

 

Jak przebiega leczenie?

Pragniemy, abyś przez cały proces przywracania prawidłowego zgryzu czuł się komfortowo. Jak to można uzyskać? Właśnie przez opis tego, jak będzie wyglądało całe leczenie, które od tej pory będzie dla Ciebie przewidywalne i nie przyniesie żadnych zaskoczeń. Na początku przeprowadzona zostanie niezwykle precyzyjna diagnostyka, na podstawie której nasz lekarz oceni Twój stan zdrowia jamy ustnej i zaproponuje najlepsze rozwiązania. Wykonamy również prześwietlenie oraz wycisk uzębienia, co pozwoli przygotować komputerową symulację całego procesu korekcji zębów. Dzięki temu proces leczenia staje się znacznie bardziej przewidywalny, a Ty wiesz, ile nakładek będziesz potrzebował podczas leczenia. Wycisk Twojego uzębienia jest przesyłany do pracowni protetycznej, gdzie wykonywane są specjalne nakładki.

Kiedy niewidoczny aparat Invisalign trafi do kliniki, zaprosimy Cię na wizytę do naszego gabinetu. Lekarz przekaże Ci informacje związane z korzystaniem nakładek, odpowiadając również na wszelkie Twoje pytania i rozwiewając wątpliwości. Od tej pory proces przywracania prawidłowego zgryzu przenoszony jest do domowego zacisza. Twoim zadaniem jest noszenie nakładki niemalże przez cały dzień, a następnie po okresie 2 tygodni należy ją wymienić na nową. Wizyty kontrolne są ograniczone do minimum i odbywają się co około 3 miesiące. Podczas nich lekarz ocenia, czy leczenie przebiega zgodnie z oczekiwaniami. Na sam koniec otrzymasz specjalny aparat retencyjny, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie uzyskanych efektów. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata!

 • Zapisz się na konsultację

  , Dlaczego warto skorzystać z aparatu Invisalign?

  Poznaj atuty:

Bezpieczne i komfortowe leczenie

Przede wszystkim pragniemy Cię uspokoić: przywrócenie prawidłowego zgryzu przy pomocy aparatów Invisalign jest całkowicie bezpieczne. Świadczy o tym ponad 8 milionów zakończonych sukcesem leczeń. Nie bez znaczenia jest również fakt, że decydując się na naszą klinikę stomatologiczną, korzystasz z umiejętności i wiedzy certyfikowanych lekarzy Invisalign. Jest to ważna gwarancja bezpieczeństwa!

Nie lubimy zostawiać niczego przypadkowi, dlatego w naszej klinice dokładnie planujemy każdy proces. Chcemy jednak, abyś Ty również wiedział, czego możesz się spodziewać po zakończonym leczeniu, dzięki czemu zyskasz spokój ducha. Dokonujemy cyfrowej wizualizacji planu leczenia za pomocą specjalnego oprogramowania ClinCheck. W ten sposób możesz zobaczyć swój przyszły uśmiech na samym początku procesu przywracania prawidłowego zgryzu.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że aparat Invisalign produkowany jest ze specjalnego, niemalże niewidocznego, materiału. Oznacza to, że przez całe leczenie przejdziesz w niezauważalny dla otoczenia sposób. Będziesz mógł cieszyć się każdym dniem, nie przejmując się estetyką swojego uśmiechu. Warto również wspomnieć, że dzięki temu rozwiązaniu skutecznie można zadbać o higienę jamy ustnej, ponieważ nakładki możesz zdjąć na czas szczotkowania. Wszystko to sprawia, że leczenie przy wykorzystaniu amerykańskich nakładek Invisalign jest niezwykle komfortowe.

Korzyści leczenia aparatem Invisalign w Orto-Live

 • O twój uśmiech zadbają certyfikowani lekarze Invisalign.
 • W pełni komfortowe leczenie, które jest niemalże niewidoczne dla otoczenia.
 • Możliwość przygotowania cyfrowej wizualizacji przyszłego uśmiechu.
 • Zachowanie wysokiej higieny jamy ustnej, ponieważ możliwe jest normalne szczotkowanie i nitkowanie zębów.
 • Poprawie ulega stan zdrowia przyzębia.
 • Leczenie w większości przypadków jest znacznie krótsze nawet o kilka miesięcy.
 • Przewidywalność leczenia.
 • Przywrócenie prawidłowego zgryzu i uzyskanie znakomitych efektów w postaci pięknego uśmiechu.

Co możesz teraz zrobić?

Nowoczesne leczenie ortodontyczne może znacznie odmienić jakość Twojego życia. W końcu będziesz mógł cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Nie wahaj się dłużej – zdecyduj się na niewidoczne nakładki Invisalign. Aby umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić pod numer 602 660 944 lub wysłać formularz.
 

Przeczytaj pozostałe wpisy na naszym blogu
Jak choroby jamy ustnej wpływają na resztę organizmu?
Orto-Live profilaktyka Radom zdrowie

Często dokuczają nam różne dolegliwości związane z naszym uzębieniem, jednak czy zastanawiamy się, jaki wpływ wywiera to na nasze zdrowie? Niektórzy cierpiąc z powodu braku trzonowca lub siekacza odwlekają leczenie […]


Czytaj
Dlaczego proteza na implantach?
bezzębie Orto-Live protezy Radom

Długotrwałe zaniedbania związane ze zdrowiem zębów mogą doprowadzić do całkowitego bezzębia. Może również pojawić się sytuacja, w której niemożliwym stanie się uratowanie pozostałego uzębienia i konieczne będzie ich […]


Czytaj
Co to są licówki?
licówki Orto-Live Radom stomatologia estetyczna

W dzisiejszych czasach estetyczny wygląd uśmiechu jest dostępny niemal dla każdego. A wszystko za sprawą prężnie rozwijającej się stomatologii estetycznej, która oferuje szeroki zakres usług, dedykowany osobom, dla których priorytetem […]


Czytaj

ORTO-LIVE - wysoko oceniana stomatologia

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

 

Klinika ORTO-LIVE


 

Orto-Live
4.5
Based on 19 reviews
powered by Google
Monika Luks
Monika Luks
12:34 12 Aug 20
Od kilku lat chodzę jestem Pacjentką Orto-Live i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor jest bardzo miła i zawsze porozmawia ze mną i opiszę co robić, aby zachować zdrowe zęby. Mimo, że kiedyś obawiałem się dentysty, to teraz nie mam żadnych problemów z zębami, co w dużej mierze jest zasługą Orto-Live. Pozdrawiam i Polecam
Anna Kowalska
Anna Kowalska
09:36 24 Mar 20
Pani Doktor Podgórska sprawia że można zapomnieć że jest się u dentysty. Dzięki niej wizyty u dentysty stały się dla mnie przyjemnością co kiedyś wydawało się niemożliwe :) Ślicznie dziękuję! :)
Janina Luc
Janina Luc
09:50 20 Feb 20
Szczerze polecam gabinet Orto Live. Mialam tu zakladana proteze i jestem bardzo zadowolona poniewaz teraz moge sie usmiechac i bez problemu jesc posilki a wczesniej unikalam. Bardzo dziekuje calemu zespolowi
Monika Dawidowska
Monika Dawidowska
14:03 15 Jan 20
Do gabinetu trafiłam z polecenia koleżanki i muszę jej bardzo podziękować :) Jestem po leczeniu ortodontycznym u Pani Doktor Janik-Podgórskiej która jest znakomitym fachowcem i pomogła mi uporać się z bardzo poważną wadą zgryzu jaką miałam :) Bardzo dziękuje Pani doktor oraz całemu zespołowi za podejście do Pacjenta. Nigdy do tej pory nie czułam się u dentysty tak swobodnie jak w Orto-Live :)
Hanka Jabłońska
Hanka Jabłońska
12:02 03 Jan 20
Jestem bardzo zadowolona z leczenia zachowawczego oraz ortodontycznego jakie miałam wykonywane w klinice Orto-Live :)) Wszystko przebiegało tak jak zostało mi wytłumaczone na początku leczenia za co jestem bardzo wdzięczna :)
Łukasz Malicki
Łukasz Malicki
08:40 13 Nov 19
Świetne miejsce dla Pacjentów w każdym wieku :) Miałem wykonywane złożone leczenie i jestem bardzo zadowolony :) Mój syn również rozpoczął przygodę z dentystą od tego gabinetu i jest zachwycony :) Pozdrawiam cały zespół :)
Dawid Nowak
Dawid Nowak
09:16 17 Oct 19
Miałem wykonywane leczenie ortododontyczne w Orto-Live i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim i dziękuję :)
Andrzej Wita
Andrzej Wita
09:09 17 Oct 19
Polecam wszystkim szukajacym dobrego dentysty w Radomiu i okolicy. Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam dr Janik, która jest swietnym fachowcem. Pozdrawiam caly zespol Andrzej
sshe sshee
sshe sshee
16:24 18 Sep 19
Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor Janik-Podgórskiej. Kompetentna osoba o dużej wiedzy.
Julia Nowacka
Julia Nowacka
07:34 12 Sep 19
Miałam wykonywane leczenie w gabinecie Orto Live i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie polecam dr Janik-Podgórską, która widać że jest fachowcem a do swojej pracy podchodzi z wielką pasją.
Patryk Janusz
Patryk Janusz
10:44 09 Jul 19
Pani Doktor to osoba z niesamowitą empatią do drugiej osoby. Sympatyczne i profesjonalne podejście przekłada się na dobrą współpracę z gabinetem :)
Sylwia K.
Sylwia K.
21:09 30 May 19
Dr Janik gada obszernie na każdej wizycie co za tym idzie? Czas leczenia o ile można to tak nazwać wydłuża się. Cena za wizyty ktore skończyły się na gadaniu kosmiczne. Pani doktor na każdej z wizyt powtarzała to samo zamiast przejść do działania. Nie polecam.
Ola Potocka
Ola Potocka
09:10 05 Oct 18
Wygórowane ceny (wyższe niż w Warszawie) i przedłużanie leczenia to wizytówka gabinetu dr Janik.
Aleksandra Węglarz
Aleksandra Węglarz
09:55 03 Feb 18
Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż doktor Janik odmieniła moje życie. Od najmłodszych lat zajmowała się moim zgryzem. Dzięki ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i cudownym podejściu do pacjenta wyleczyła moją poważną wadę. Dr Janik to wybitny specjalista, a przy tym niezwykle ciepła osoba, która z empatią, pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Z czystym sercem polecam i po raz kolejny serdecznie dziękuję...
Zobacz wszystkie opinie

 

Orto-Live
5.0
powered by Facebook
Julia Wu
Julia Wu
2019-09-05T09:08:26+0000
Polecam. Chodzę regularnie na wizyty od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona!
Przemyslaw Skrzek
Przemyslaw Skrzek
2018-03-27T23:02:05+0000
Rafał Janas
Rafał Janas
2018-03-21T20:34:54+0000
super atmosfera, profesjonalna obsługa i pełne zadowolenie
Magdalena Nowacka
Magdalena Nowacka
2018-02-26T12:43:11+0000
Najlepsi z najlepszych !
Asia Wojtunik
Asia Wojtunik
2018-02-24T08:56:41+0000
Kasia Zakrzewska
Kasia Zakrzewska
2018-02-06T15:29:23+0000
Aleksandra Markowska
Aleksandra Markowska
2017-10-31T13:45:29+0000
Pełen profesjonalizm � 10/10!
Stanisław Skrzyński
Stanisław Skrzyński
2017-08-11T21:41:31+0000
Kasia Janicka
Kasia Janicka
2017-06-24T13:27:18+0000
Agata Niewadzisz
Agata Niewadzisz
2017-06-12T18:47:39+0000
Patrycja Zasada
Patrycja Zasada
2017-04-10T19:02:34+0000
Julia Szerling-Pielas
Julia Szerling-Pielas
2017-03-20T12:58:50+0000
Wiola Kądrowska
Wiola Kądrowska
2017-03-17T14:06:05+0000
Katarzyna Niedużak
Katarzyna Niedużak
2017-02-21T18:21:57+0000
Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
2016-12-07T21:33:04+0000
Barbara Rozińska
Barbara Rozińska
2016-05-21T19:05:04+0000
Super pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie
Bogusław Kopka
Bogusław Kopka
2016-01-14T08:13:13+0000
Bardzo dobra klinika, życzliwi ludzie, kompleksowe leczenie z udziałem różnych specjalistów. Podejmują decyzję o zastosowaniu leczenia po konsultacjach z różnymi lekarzami, szybka i profesjonalna diagnoza, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dodatkowe badania. Polecam, dr hab. Bogusław Kopka, prof. historiiread more
Aleksandra Korycka
Aleksandra Korycka
2015-12-23T20:02:43+0000
Magdalena Zakonnik
Magdalena Zakonnik
2015-07-23T10:44:26+0000
Linda Banasik
Linda Banasik
2015-07-09T20:32:13+0000
Konrad Chmielewski
Konrad Chmielewski
2015-03-10T08:14:57+0000
Ola Janik
Ola Janik
2015-03-09T22:34:32+0000
Ada Gruszczak
Ada Gruszczak
2015-03-09T19:14:25+0000
Michał Czyżewski
Michał Czyżewski
2015-03-08T23:17:21+0000
10 RZECZY, które powinieneś wiedzieć,
zanim wybierzesz swojego dentystę
   

Przeczytaj także porady naszych ekspertów

   
Papierosy a zdrowie jamy ustnej
choroby jamy ustnej Orto-Live papierosy skutki palenia

Że papierosy szkodzą, o tym wszyscy już wiedzą. Ale czy wiesz, że nie tylko dla płuc są one szkodliwe? Palenie papierosów niekorzystnie odbija się również na stanie zębów i jamy ustnej.   […]


Czytaj
Paradontoza – przyczyny, objawy i leczenie
choroby jamy ustnej dziąsła Orto-Live paradontoza

Paradontoza jest poważnym zapaleniem przyzębia. To najczęstsze obok próchnicy schorzenie jamy ustnej. Choroba ta uszkadza struktury otaczające i utrzymujące zęby: cement korzeniowy, ozębną, dziąsło, kość wyrostka zębodołowego. […]


Czytaj
Nadwrażliwość zębów
ból nadwrażliwe zęby nadwrażliwość zębów Orto-Live

Ząb reaguje w zetknięciu z zimnym lub gorącym posiłkiem? A może daje o sobie znać, gdy jesz coś kwaśnego lub słodkiego? Znasz ten ból? Prawdopodobnie to nadwrażliwe zęby. Nie jest to […]


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone