Jak leczyć krzywe zęby?


, Jak leczyć krzywe zęby?
aparat ortodontyczny Orto-Live piękny uśmiech Radom

Wady ortodontyczne powodują liczne problemy, które negatywnie wpływają na codzienne funkcjonowanie. Okazuje się więc, że krzywe zęby to nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna. Dlatego tak ważne jest, aby, niezależnie od wieku, zdecydować się na kompleksowe leczenie ortodontyczne. To właśnie za jego sprawą Twoje życie będzie się mogło odmienić!

Ciesz się pełnią życia!

Najczęściej zwraca się uwagę, że wady ortodontyczne negatywnie wpływają na estetykę uśmiechu, a nawet całej twarzy. Nic dziwnego, iż właśnie na ten element zwraca się uwagę, ponieważ, jak przekonują liczne badania, osoby mogące pochwalić się nienagannie wyglądającym uzębieniem częściej osiągają sukcesy nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Okazuje się więc, że niejako za sprawą skutecznie przeprowadzonego leczenia może zostać przywrócona pewność siebie, dzięki czemu osoby chętniej podejmują inicjatywy, które mogą zostać zauważone przez przełożonych. Droga do awansu staje się wtedy znacznie łatwiejsza! Nie bez znaczenia jest również fakt, iż uśmiech pracownika jest swojego rodzaju wizytówką firmy, z tego powodu niejednokrotnie z sukcesu w pracy mogą cieszyć się osoby mogące pochwalić się nienagannie wyglądającym uzębieniem.

Oczywiście poprawa estetyki uśmiechu to niejedyny argument przemawiający za koniecznością podjęcia kompleksowego leczenia. Wady zgryzu mogą być powodem nieodpowiedniego rozłożenia sił żucia. W konsekwencji może dochodzić do ścierania się szkliwa, a tym samym do osłabienia zębów. Przez to uzębienie staje się bardziej podatne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz choroby. Pojawić się mogą również nieestetyczne przebarwienia, negatywnie wpływając na estetykę uśmiechu.

W niektórych przypadkach wady zgryzu powodują utratę pełnej funkcjonalności w jamie ustnej. Oznacza to, że wiele prostych czynności, takich jak jedzenie, może być znacznie utrudnionych. Źle rozdrobnione pożywienie może w konsekwencji obciążać układ trawienny, a tym samym prowadzić do pogorszenia ogólnego stanu zdrowia. Dlatego tak ważne jest, aby podjąć leczenie ortodontyczne, dzięki któremu możliwym staje się przywrócenie pełnej funkcjonalności w jamie ustnej!

W pełni bezpieczne i komfortowe leczenie

Każde leczenie w naszej klinice rozpoczyna się od przeprowadzania precyzyjnej diagnostyki. W jej trakcie korzystamy z takich urządzeń jak RTG oraz tomografia komputerowa, dzięki czemu lekarz może dokładnie ocenić stan zdrowia jamy ustnej, a na tej podstawie opracować pełny plan leczenia. Na początku zostanie przygotowany również wstępny kosztorys, przez co unikniesz przykrych niespodzianek.

W Orto-Live możesz skorzystać z licznych rozwiązań, jednak jednym z najlepszych są niewidoczne nakładki Invisalign. To właśnie za ich sprawą cała terapia staje się niemalże niewidoczna dla otoczenia, co potwierdzają Pacjenci, informując, że ich najbliżsi przez długi czas nie zdawali sobie sprawy, iż są w trakcie leczenia. Nakładki Invisalign umożliwiają również w wielu przypadkach skrócenie całego procesu nawet o kilka miesięcy. Rzadsze są także wizyty kontrolne, dzięki czemu może zostać zaoszczędzony Twój cenny czas. Pamiętaj również, że nakładki mogą zostać ściągnięte przed ważnym spotkaniem, jeżeli jest to koniecznie. Nic dziwnego, iż to wyjątkowe rozwiązanie opracowane w Stanach Zjednoczonych tak mocno zyskuje na popularności.

  • Zapisz się na konsultację

    , Jak leczyć krzywe zęby?

    Poznaj atuty:

Skuteczne leczenie ortodontyczne

Wiele osób żywi błędne przekonanie, że aparat ortodontyczny pozwala przywrócić prawidłowy zgryz tylko o osób młodych. Nic bardziej mylnego! Jak się bowiem okazuje, wiele osób w wieku 30, 40 czy 50 lat decyduje się na kompleksowe leczenie ortodontyczne. Nasze doświadczenie pokazuje, że możliwe jest uzyskanie znakomitych efektów, którymi można cieszyć się przez długie lata. Pamiętać jednak warto, iż u osób starszych leczenie ortodontyczne może trwać nieznacznie dłużej. Nie rezygnuj z możliwości, jakie daje Ci współczesna stomatologia i postaw na sprawdzone rozwiązania. Odmień swoje życie już dziś!

Co możesz teraz zrobić?

Pragniesz cieszyć się pięknie wyglądającym i w pełni funkcjonalnym uśmiechem? Koniecznie zdecyduj się na kompleksowe leczenie w naszej klinice. W codziennej praktyce wykorzystujemy wyjątkowe rozwiązanie, jakim są amerykańskie niewidoczne nakładki Invisalign, które znacznie podnoszą komfort podczas całej terapii. Przekonaj się sam i zdecyduj się na leczenie w Orto-Live! Aby umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić pod numer 602 660 944 lub wysłać formularz.

Przeczytaj pozostałe wpisy na naszym blogu
Leczenie zębów w ciąży
ciąża Orto-Live profilaktyka Radom

Ciąża jest okresem niezwykle ważnym w życiu każdej kobiety. Dlatego niezwykle istotne jest, aby wiedzieć, czy zabiegi stomatologiczne mogą w tym czasie być niebezpieczne, a także znać podstawowe zasady, które pozwalają […]


Czytaj
Straciłeś ząb? Korona protetyczna to świetne rozwiązanie!
implanty zębów korony i mosty Orto-Live Radom

Utrata zęba zawsze jest przykra, ale nie jest to koniec świata. Dzisiejsza stomatologia daje możliwość zastąpienia zęba stałą protezą, która nie tylko będzie wyglądać jak naturalny […]


Czytaj
Jak leczyć zanik kości?
implanty Orto-Live Radom zanik kości

Braki w uzębieniu prowadzą do wielu przykrych konsekwencji. Jedną z najpoważniejszych jest zanik kości, który ma wpływ nie tylko na estetykę twarzy, ale również na codzienne funkcjonowanie. Niektórzy Pacjenci zadają sobie […]


Czytaj

ORTO-LIVE - wysoko oceniana stomatologia

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

 

Klinika ORTO-LIVE


 

Orto-Live
4.5
Based on 19 reviews
powered by Google
Monika Luks
Monika Luks
12:34 12 Aug 20
Od kilku lat chodzę jestem Pacjentką Orto-Live i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor jest bardzo miła i zawsze porozmawia ze mną i opiszę co robić, aby zachować zdrowe zęby. Mimo, że kiedyś obawiałem się dentysty, to teraz nie mam żadnych problemów z zębami, co w dużej mierze jest zasługą Orto-Live. Pozdrawiam i Polecam
Anna Kowalska
Anna Kowalska
09:36 24 Mar 20
Pani Doktor Podgórska sprawia że można zapomnieć że jest się u dentysty. Dzięki niej wizyty u dentysty stały się dla mnie przyjemnością co kiedyś wydawało się niemożliwe :) Ślicznie dziękuję! :)
Janina Luc
Janina Luc
09:50 20 Feb 20
Szczerze polecam gabinet Orto Live. Mialam tu zakladana proteze i jestem bardzo zadowolona poniewaz teraz moge sie usmiechac i bez problemu jesc posilki a wczesniej unikalam. Bardzo dziekuje calemu zespolowi
Monika Dawidowska
Monika Dawidowska
14:03 15 Jan 20
Do gabinetu trafiłam z polecenia koleżanki i muszę jej bardzo podziękować :) Jestem po leczeniu ortodontycznym u Pani Doktor Janik-Podgórskiej która jest znakomitym fachowcem i pomogła mi uporać się z bardzo poważną wadą zgryzu jaką miałam :) Bardzo dziękuje Pani doktor oraz całemu zespołowi za podejście do Pacjenta. Nigdy do tej pory nie czułam się u dentysty tak swobodnie jak w Orto-Live :)
Hanka Jabłońska
Hanka Jabłońska
12:02 03 Jan 20
Jestem bardzo zadowolona z leczenia zachowawczego oraz ortodontycznego jakie miałam wykonywane w klinice Orto-Live :)) Wszystko przebiegało tak jak zostało mi wytłumaczone na początku leczenia za co jestem bardzo wdzięczna :)
Łukasz Malicki
Łukasz Malicki
08:40 13 Nov 19
Świetne miejsce dla Pacjentów w każdym wieku :) Miałem wykonywane złożone leczenie i jestem bardzo zadowolony :) Mój syn również rozpoczął przygodę z dentystą od tego gabinetu i jest zachwycony :) Pozdrawiam cały zespół :)
Dawid Nowak
Dawid Nowak
09:16 17 Oct 19
Miałem wykonywane leczenie ortododontyczne w Orto-Live i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim i dziękuję :)
Andrzej Wita
Andrzej Wita
09:09 17 Oct 19
Polecam wszystkim szukajacym dobrego dentysty w Radomiu i okolicy. Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam dr Janik, która jest swietnym fachowcem. Pozdrawiam caly zespol Andrzej
sshe sshee
sshe sshee
16:24 18 Sep 19
Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor Janik-Podgórskiej. Kompetentna osoba o dużej wiedzy.
Julia Nowacka
Julia Nowacka
07:34 12 Sep 19
Miałam wykonywane leczenie w gabinecie Orto Live i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie polecam dr Janik-Podgórską, która widać że jest fachowcem a do swojej pracy podchodzi z wielką pasją.
Patryk Janusz
Patryk Janusz
10:44 09 Jul 19
Pani Doktor to osoba z niesamowitą empatią do drugiej osoby. Sympatyczne i profesjonalne podejście przekłada się na dobrą współpracę z gabinetem :)
Sylwia K.
Sylwia K.
21:09 30 May 19
Dr Janik gada obszernie na każdej wizycie co za tym idzie? Czas leczenia o ile można to tak nazwać wydłuża się. Cena za wizyty ktore skończyły się na gadaniu kosmiczne. Pani doktor na każdej z wizyt powtarzała to samo zamiast przejść do działania. Nie polecam.
Ola Potocka
Ola Potocka
09:10 05 Oct 18
Wygórowane ceny (wyższe niż w Warszawie) i przedłużanie leczenia to wizytówka gabinetu dr Janik.
Aleksandra Węglarz
Aleksandra Węglarz
09:55 03 Feb 18
Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż doktor Janik odmieniła moje życie. Od najmłodszych lat zajmowała się moim zgryzem. Dzięki ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i cudownym podejściu do pacjenta wyleczyła moją poważną wadę. Dr Janik to wybitny specjalista, a przy tym niezwykle ciepła osoba, która z empatią, pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Z czystym sercem polecam i po raz kolejny serdecznie dziękuję...
Zobacz wszystkie opinie

 

Orto-Live
5.0
powered by Facebook
Julia Wu
Julia Wu
2019-09-05T09:08:26+0000
Polecam. Chodzę regularnie na wizyty od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona!
Przemyslaw Skrzek
Przemyslaw Skrzek
2018-03-27T23:02:05+0000
Rafał Janas
Rafał Janas
2018-03-21T20:34:54+0000
super atmosfera, profesjonalna obsługa i pełne zadowolenie
Magdalena Nowacka
Magdalena Nowacka
2018-02-26T12:43:11+0000
Najlepsi z najlepszych !
Asia Wojtunik
Asia Wojtunik
2018-02-24T08:56:41+0000
Kasia Zakrzewska
Kasia Zakrzewska
2018-02-06T15:29:23+0000
Aleksandra Markowska
Aleksandra Markowska
2017-10-31T13:45:29+0000
Pełen profesjonalizm � 10/10!
Stanisław Skrzyński
Stanisław Skrzyński
2017-08-11T21:41:31+0000
Kasia Janicka
Kasia Janicka
2017-06-24T13:27:18+0000
Agata Niewadzisz
Agata Niewadzisz
2017-06-12T18:47:39+0000
Patrycja Zasada
Patrycja Zasada
2017-04-10T19:02:34+0000
Julia Szerling-Pielas
Julia Szerling-Pielas
2017-03-20T12:58:50+0000
Wiola Kądrowska
Wiola Kądrowska
2017-03-17T14:06:05+0000
Katarzyna Niedużak
Katarzyna Niedużak
2017-02-21T18:21:57+0000
Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
2016-12-07T21:33:04+0000
Barbara Rozińska
Barbara Rozińska
2016-05-21T19:05:04+0000
Super pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie
Bogusław Kopka
Bogusław Kopka
2016-01-14T08:13:13+0000
Bardzo dobra klinika, życzliwi ludzie, kompleksowe leczenie z udziałem różnych specjalistów. Podejmują decyzję o zastosowaniu leczenia po konsultacjach z różnymi lekarzami, szybka i profesjonalna diagnoza, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dodatkowe badania. Polecam, dr hab. Bogusław Kopka, prof. historiiread more
Aleksandra Korycka
Aleksandra Korycka
2015-12-23T20:02:43+0000
Magdalena Zakonnik
Magdalena Zakonnik
2015-07-23T10:44:26+0000
Linda Banasik
Linda Banasik
2015-07-09T20:32:13+0000
Konrad Chmielewski
Konrad Chmielewski
2015-03-10T08:14:57+0000
Ola Janik
Ola Janik
2015-03-09T22:34:32+0000
Ada Gruszczak
Ada Gruszczak
2015-03-09T19:14:25+0000
Michał Czyżewski
Michał Czyżewski
2015-03-08T23:17:21+0000
10 RZECZY, które powinieneś wiedzieć,
zanim wybierzesz swojego dentystę
   

Przeczytaj także porady naszych ekspertów

   
Papierosy a zdrowie jamy ustnej
choroby jamy ustnej Orto-Live papierosy skutki palenia

Że papierosy szkodzą, o tym wszyscy już wiedzą. Ale czy wiesz, że nie tylko dla płuc są one szkodliwe? Palenie papierosów niekorzystnie odbija się również na stanie zębów i jamy ustnej.   […]


Czytaj
Paradontoza – przyczyny, objawy i leczenie
choroby jamy ustnej dziąsła Orto-Live paradontoza

Paradontoza jest poważnym zapaleniem przyzębia. To najczęstsze obok próchnicy schorzenie jamy ustnej. Choroba ta uszkadza struktury otaczające i utrzymujące zęby: cement korzeniowy, ozębną, dziąsło, kość wyrostka zębodołowego. […]


Czytaj
Nadwrażliwość zębów
ból nadwrażliwe zęby nadwrażliwość zębów Orto-Live

Ząb reaguje w zetknięciu z zimnym lub gorącym posiłkiem? A może daje o sobie znać, gdy jesz coś kwaśnego lub słodkiego? Znasz ten ból? Prawdopodobnie to nadwrażliwe zęby. Nie jest to […]


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone