Leczenie kompleksowe


W dentysta Radom – Orto-Live wierzymy, że leczenie może przynieść najlepsze efekty tylko wtedy, kiedy podchodzi się do niego całościowo. Dlatego w naszym gabinecie pracują specjaliści z różnych dziedzin, których współpraca umożliwia spełnienie marzeń Pacjentów o pięknym uśmiechu. Ponadto w Orto-Live wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny i diagnostyczny, cechujący się niesłychaną precyzją. To właśnie on w rękach ekspertów daje gwarancje Pacjentom najskuteczniejszego leczenia.

Prywatne centrum diagnostyczne – dentysta Radom – Orto-Live

W naszym gabinecie niezwykle cenimy sobie czas naszych Pacjentów. Dlatego dla ich wygody leczenia, ale również dla precyzji leczenia, wyposażyliśmy klinikę Orto-Live w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Dlaczego posiadanie prywatnego centrum diagnostycznego jest takie ważne? Poza oczywistą zaletą, jaką jest komfort i wygoda Pacjenta, wymienić należy również możliwość precyzyjnego zaplanowania całego leczenia. Dzięki temu efekty zabiegów są indywidualnie dopasowywane.

W dentysta Radom – Orto-Live każde leczenie rozpoczynamy od przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Podstawowym badaniem, jakie wykonujemy jest zdjęcie panoramiczne. Dzięki temu uzyskujemy pełny obraz wszystkich zębów. Pozwala to na zaplanowanie leczenia ortodontycznego oraz periodontologicznego. Panoramiczne zdjęcie jest także standardem przy zabiegach implantacji.

Ważnym sprzętem do diagnostyki jest tomografia komputerowa. Dzięki niemu jest możliwe przeprowadzenie podstawowego badania, które jest podstawą przy leczeniu implantologicznym. W taki sposób lekarz uzyskuje dokładny obraz kości szczęki i żuchwy. Właśnie przez to możliwe jest precyzyjne zaplanowanie całego procesu leczenia i zastosowanie najskuteczniejszych metod w każdym wypadku.

W gabinecie dentysta Radom – Orto-Live posiadamy również RTG cefalometryczne. Umożliwia ono wykonanie zdjęć, które dają pełen obraz uzębienia i wszelkich nieprawidłowości. Dzięki temu możliwe jest zaplanowanie leczenie ortodontycznego. Nasze prywatne centrum diagnostyczne wyposażyliśmy również w RTG punktowe, które znajduje zastosowanie przed leczeniem kanałowym, ekstrakcją czy próchnicą.

Ponadto posiadamy także kamerę wewnątrzustną. Ułatwia ona ocenę stanu uzębienia, a także pozwala Pacjentowi przez cały czas badania na obserwację jamy ustnej. Umożliwia to ekran, na którym wyświetlany jest obraz w powiększeniu. Pozwala to na dokładne ustalenie efektów, jakich oczekuje Pacjent.

dentysta Radom, Leczenie kompleksowe

 

Zespół ekspertów z różnych dziedzin stomatologii

Naszą klinikę tworzą wykwalifikowani lekarze, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach stomatologii. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie holistycznego leczenia i rozwiązania każdego problemu, z jakim boryka się Pacjenta. Wykonujemy zabiegi endodontyczne (leczenie kanałowe), implantologiczne, a także, jeśli to konieczne, chirurgiczne. Ponadto nasz zespół tworzą ortodonci oraz lekarze specjalizujący się w wykonywaniu leczenia za pomocą mostów, licówek, protez czy koron.

Gabinet Orto-Live to ludzie, których celem jest spełnienie marzeń o pięknym uśmiechu niezależnie od wieku. Dlatego w naszej klinice przeprowadzamy kompleksowe leczenie najmłodszych Pacjentów. Oferujemy także wizyty adaptacyjne, które pozwalają dzieciom na zapoznanie się z gabinetem stomatologicznym.

  • Zapisz się na konsultację

    dentysta Radom, Leczenie kompleksowe

    Poznaj atuty:

Fachowa opieka logopedy oraz laryngologa

Do leczenia zawsze podchodzimy holistycznie. Dlatego nasz zespół stomatologów wspierają wykwalifikowani logopedzi i laryngolodzy. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za diagnostykę i leczenie wad wymowy. Ich przyczyny mogą być różnorodne i pojawić się na różnych etapach życia. I tak u najmłodszych może być konieczne podcinanie wędzidełka języka. Lecz jaki ma to związek ze stomatologią? Okazuje się, iż zbyt krótkie wędzidełko ma negatywny wpływ na funkcje żucia. Powoduje również przesuwanie się języka między zęby. W konsekwencji zbyt krótkie wędzidełko może powodować wady zgryzu.

Praca logopedy jest również niezwykle ważna przy leczeniu, którego celem jest odbudowa utraconego uzębienia. Mogą pojawić się wtedy różnego rodzaju wady wymowy. Wykwalifikowany logopeda zaleci wszelkie konieczne działania, których efektem będzie przywrócenie odpowiedniej artykulacji. Element ten jest również niezwykle istotny przy leczeniu dzieci, ponieważ to właśnie one bardzo często borykają się z wadami wymowy.

Przy leczeniu stomatologicznym niezwykle ważna jest również pomoc wykwalifikowanego laryngologa. To właśnie ona przeprowadza pełną diagnostykę i ewentualne leczenie zatoki szczękowej. Dlaczego tak ważne dla stomatologii jest, aby Pacjent nie cierpiał z powodu choroby zatok? Otóż stany zapalne w tym miejscu powodują, iż nie można wykonać zabiegu wszczepiania implantów. Chore zatoki mogą być również przeszkodą przy leczeniu kanałowym. Dlatego tak istotne jest, aby leczenie stomatologiczne było wspierane przez wykwalifikowanego laryngologa.

 

Przekonaj się o skuteczności kompleksowego leczenia w dentysta Radom – Orto-Live!

Kompleksowe leczenie to przede wszystkim niezwykła skuteczność leczenia. Dzięki temu w bardzo szybkim czasie możliwym staje się wyjście z gabinetu stomatologicznego z pięknym i zdrowym uśmiechem. Aby umówić się na wizytę w Orto-Live, wystarczy wypełnić formularz lub zadzwonić pod numer 602 660 944 albo +48 532 004 781.

ORTO-LIVE - wysoko oceniana stomatologia

Zobacz, co mówią o nas Pacjenci

 

Klinika ORTO-LIVE


 

Orto-Live
4.5
Based on 19 reviews
powered by Google
Monika Luks
Monika Luks
12:34 12 Aug 20
Od kilku lat chodzę jestem Pacjentką Orto-Live i jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor jest bardzo miła i zawsze porozmawia ze mną i opiszę co robić, aby zachować zdrowe zęby. Mimo, że kiedyś obawiałem się dentysty, to teraz nie mam żadnych problemów z zębami, co w dużej mierze jest zasługą Orto-Live. Pozdrawiam i Polecam
Anna Kowalska
Anna Kowalska
09:36 24 Mar 20
Pani Doktor Podgórska sprawia że można zapomnieć że jest się u dentysty. Dzięki niej wizyty u dentysty stały się dla mnie przyjemnością co kiedyś wydawało się niemożliwe :) Ślicznie dziękuję! :)
Janina Luc
Janina Luc
09:50 20 Feb 20
Szczerze polecam gabinet Orto Live. Mialam tu zakladana proteze i jestem bardzo zadowolona poniewaz teraz moge sie usmiechac i bez problemu jesc posilki a wczesniej unikalam. Bardzo dziekuje calemu zespolowi
Monika Dawidowska
Monika Dawidowska
14:03 15 Jan 20
Do gabinetu trafiłam z polecenia koleżanki i muszę jej bardzo podziękować :) Jestem po leczeniu ortodontycznym u Pani Doktor Janik-Podgórskiej która jest znakomitym fachowcem i pomogła mi uporać się z bardzo poważną wadą zgryzu jaką miałam :) Bardzo dziękuje Pani doktor oraz całemu zespołowi za podejście do Pacjenta. Nigdy do tej pory nie czułam się u dentysty tak swobodnie jak w Orto-Live :)
Hanka Jabłońska
Hanka Jabłońska
12:02 03 Jan 20
Jestem bardzo zadowolona z leczenia zachowawczego oraz ortodontycznego jakie miałam wykonywane w klinice Orto-Live :)) Wszystko przebiegało tak jak zostało mi wytłumaczone na początku leczenia za co jestem bardzo wdzięczna :)
Łukasz Malicki
Łukasz Malicki
08:40 13 Nov 19
Świetne miejsce dla Pacjentów w każdym wieku :) Miałem wykonywane złożone leczenie i jestem bardzo zadowolony :) Mój syn również rozpoczął przygodę z dentystą od tego gabinetu i jest zachwycony :) Pozdrawiam cały zespół :)
Dawid Nowak
Dawid Nowak
09:16 17 Oct 19
Miałem wykonywane leczenie ortododontyczne w Orto-Live i jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim i dziękuję :)
Andrzej Wita
Andrzej Wita
09:09 17 Oct 19
Polecam wszystkim szukajacym dobrego dentysty w Radomiu i okolicy. Ja jestem bardzo zadowolony. Polecam dr Janik, która jest swietnym fachowcem. Pozdrawiam caly zespol Andrzej
sshe sshee
sshe sshee
16:24 18 Sep 19
Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor Janik-Podgórskiej. Kompetentna osoba o dużej wiedzy.
Julia Nowacka
Julia Nowacka
07:34 12 Sep 19
Miałam wykonywane leczenie w gabinecie Orto Live i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie polecam dr Janik-Podgórską, która widać że jest fachowcem a do swojej pracy podchodzi z wielką pasją.
Patryk Janusz
Patryk Janusz
10:44 09 Jul 19
Pani Doktor to osoba z niesamowitą empatią do drugiej osoby. Sympatyczne i profesjonalne podejście przekłada się na dobrą współpracę z gabinetem :)
Sylwia K.
Sylwia K.
21:09 30 May 19
Dr Janik gada obszernie na każdej wizycie co za tym idzie? Czas leczenia o ile można to tak nazwać wydłuża się. Cena za wizyty ktore skończyły się na gadaniu kosmiczne. Pani doktor na każdej z wizyt powtarzała to samo zamiast przejść do działania. Nie polecam.
Ola Potocka
Ola Potocka
09:10 05 Oct 18
Wygórowane ceny (wyższe niż w Warszawie) i przedłużanie leczenia to wizytówka gabinetu dr Janik.
Aleksandra Węglarz
Aleksandra Węglarz
09:55 03 Feb 18
Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż doktor Janik odmieniła moje życie. Od najmłodszych lat zajmowała się moim zgryzem. Dzięki ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i cudownym podejściu do pacjenta wyleczyła moją poważną wadę. Dr Janik to wybitny specjalista, a przy tym niezwykle ciepła osoba, która z empatią, pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Z czystym sercem polecam i po raz kolejny serdecznie dziękuję...
Zobacz wszystkie opinie

 

Orto-Live
5.0
powered by Facebook
Julia Wu
Julia Wu
2019-09-05T09:08:26+0000
Polecam. Chodzę regularnie na wizyty od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona!
Przemyslaw Skrzek
Przemyslaw Skrzek
2018-03-27T23:02:05+0000
Rafał Janas
Rafał Janas
2018-03-21T20:34:54+0000
super atmosfera, profesjonalna obsługa i pełne zadowolenie
Magdalena Nowacka
Magdalena Nowacka
2018-02-26T12:43:11+0000
Najlepsi z najlepszych !
Asia Wojtunik
Asia Wojtunik
2018-02-24T08:56:41+0000
Kasia Zakrzewska
Kasia Zakrzewska
2018-02-06T15:29:23+0000
Aleksandra Markowska
Aleksandra Markowska
2017-10-31T13:45:29+0000
Pełen profesjonalizm � 10/10!
Stanisław Skrzyński
Stanisław Skrzyński
2017-08-11T21:41:31+0000
Kasia Janicka
Kasia Janicka
2017-06-24T13:27:18+0000
Agata Niewadzisz
Agata Niewadzisz
2017-06-12T18:47:39+0000
Patrycja Zasada
Patrycja Zasada
2017-04-10T19:02:34+0000
Julia Szerling-Pielas
Julia Szerling-Pielas
2017-03-20T12:58:50+0000
Wiola Kądrowska
Wiola Kądrowska
2017-03-17T14:06:05+0000
Katarzyna Niedużak
Katarzyna Niedużak
2017-02-21T18:21:57+0000
Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
2016-12-07T21:33:04+0000
Barbara Rozińska
Barbara Rozińska
2016-05-21T19:05:04+0000
Super pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie
Bogusław Kopka
Bogusław Kopka
2016-01-14T08:13:13+0000
Bardzo dobra klinika, życzliwi ludzie, kompleksowe leczenie z udziałem różnych specjalistów. Podejmują decyzję o zastosowaniu leczenia po konsultacjach z różnymi lekarzami, szybka i profesjonalna diagnoza, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dodatkowe badania. Polecam, dr hab. Bogusław Kopka, prof. historiiread more
Aleksandra Korycka
Aleksandra Korycka
2015-12-23T20:02:43+0000
Magdalena Zakonnik
Magdalena Zakonnik
2015-07-23T10:44:26+0000
Linda Banasik
Linda Banasik
2015-07-09T20:32:13+0000
Konrad Chmielewski
Konrad Chmielewski
2015-03-10T08:14:57+0000
Ola Janik
Ola Janik
2015-03-09T22:34:32+0000
Ada Gruszczak
Ada Gruszczak
2015-03-09T19:14:25+0000
Michał Czyżewski
Michał Czyżewski
2015-03-08T23:17:21+0000
10 RZECZY, które powinieneś wiedzieć,
zanim wybierzesz swojego dentystę
   

Przeczytaj także porady naszych ekspertów

   
Papierosy a zdrowie jamy ustnej
choroby jamy ustnej Orto-Live papierosy skutki palenia

Że papierosy szkodzą, o tym wszyscy już wiedzą. Ale czy wiesz, że nie tylko dla płuc są one szkodliwe? Palenie papierosów niekorzystnie odbija się również na stanie zębów i jamy ustnej.   […]


Czytaj
Paradontoza – przyczyny, objawy i leczenie
choroby jamy ustnej dziąsła Orto-Live paradontoza

Paradontoza jest poważnym zapaleniem przyzębia. To najczęstsze obok próchnicy schorzenie jamy ustnej. Choroba ta uszkadza struktury otaczające i utrzymujące zęby: cement korzeniowy, ozębną, dziąsło, kość wyrostka zębodołowego. […]


Czytaj
Nadwrażliwość zębów
ból nadwrażliwe zęby nadwrażliwość zębów Orto-Live

Ząb reaguje w zetknięciu z zimnym lub gorącym posiłkiem? A może daje o sobie znać, gdy jesz coś kwaśnego lub słodkiego? Znasz ten ból? Prawdopodobnie to nadwrażliwe zęby. Nie jest to […]


Czytaj
Wszelkie prawa zastrzeżone